Autoleht ja Autogeenius ühendasid jõud

Autolehe veeb

  • Autoleht kuulub nüüd Geenius.ee perre ja kõik olulised Autolehe lood leiad veebis edaspidi Autogeeniuse lehelt. Autolehe numbrid ilmuvad edaspidi sellele lehele.
  • Kui soovid lugeda Autolehe lugusid ainult digitaalselt, pead soetama Geeniuse lugemisõiguse. Geeniuse tellijana saad lisaks Autolehe ja Autogeeniuse tasulisele sisule ligipääsu ka teistele Geeniuse tasulistele lugudele (kaheksas portaalis ja kuues ajakirjas ilmub iga kuu vähemalt 200 tasulist lugu). Geeniuse tellimispakettide kohta saad lähemalt lugeda siit.
  • Autolehe lugude arhiiv kolib peagi Autogeeniuse lehele. Tahame arhiivi osaks oleva suurima eestikeelse kasutatud autode ülevaadete andmebaasi muuta paremini kasutatavaks ja see nõuab omajagu tööd.

Autolehe paberajakiri

  • Paberajakirja saad koju tellida siit lehelt. Uudisena saavad kõik Autolehe paberajakirja tellijad nüüd neli korda aastas oma tellimuse osana tasuta mahuka liimköites klantsajakirja Autoleht Ekstra (hind eraldi tellides 19,90 aasta).
  • Kuna Autolehte digitaalselt enam eraldi tellida ei saa, ei kaasne ka Autolehe pabertellimusega tasuta lugemisõigust veebis. Digitaalsele sisule ligipääsu saamiseks on vajalik vormistada Geeniuse tellimus, mis lisaks Autolehe ja Autogeeniuse tasulisele sisule annab ligipääsu ka teistele Geeniuse tasulistele lugudele (kaheksas portaalis ja kuues ajakirjas ilmub iga kuu vähemalt 200 tasulist lugu). Autolehe paberajakirja tellijana saad Geeniuse digitaalse tellimuse vormistada järgnevaks 12 kuuks 50% allahindlusega (esimesel kuul maksad 1 euro, järgneval 12 kuul maksad 7,99 asemel 3,99 kuus). 50% allahindlust pakume ka juhul, kui soovid tellida mõne muu Geeniuse digitaalse tellimuse (Autolehe lugudele annavad ligipääsu nii Geeniuse, Rikka kui ka PRO tellimispaketid). Soodustuse kasutamiseks vormista sobiv tellimus siin ja soodustuse sisse lülitamiseks kirjuta telli@geenius.ee.

Lisaküsimuste korral helista 660 9797 või saada e-kiri telli@geenius.ee.

Autogeeniuse avalehele