Auto24 blogi

3 suvist hobiautot, millel saab katuse maha võtta

Fotod: auto24.ee

Oleme suvisel lainel ja soovitame sel korral kolme toredat lahtist autot. Kui mitte praegu, siis millal üldse, eks ole. Kusjuures ei tasu ennast kliimast väga segada lasta, kui kabrioisu on suur. Näiteks Briti saartel on lahtised autod alati väga populaarsed olnud ja järelikult ilm ei tohiks segada.

BMW 325, 1993
Mootor
: 2,5 l R-6, 141 kW
Hind: 5300 eurot

BMW kabriolette müüakse ka odavamalt, aga see on 2,5-liitrise mootoriga E36 ja tundub, et päris heas korras. Selle BMW eeliseks on ka manuaalkast.

Autol on vahetautd hulk kuluosi ja tehtud hooldused, müüja poolt lisatud tekst on pikk ja huvitekitav. Ei ole kindel, et selliste kabriote hind enam langeb.

Smart Roadster, 2004
Mootor
: 0,7 l R-3 turbo, 60 kW
Hind: 8000 eurot

Väike avatava katusega Smart on pisike ja omapärane ning mustas-oranžis rüüs veel eriti silmatorkav. Võimsust Roadsteril palju pole, kuid napi 865-kilogrammise autoga saavad 60 kilovatti täitsa kenasti hakkama.

Auto on Eestis olnud umbes viis aastat, läbisõiduks märgitakse 115 000 kilomeetrit ning usku, et auto arvelt pole raha kokku hoitud sisendab müüja lause: „Autosse paigaldatud 5000-eurose väärtusega ainulaadne helisüsteem, müraisolatsioon.“

Porsche Boxster, 1998
Mootor
: 2,5 l B-4, 150 kW
Hind: 10 490 eurot

Boxstereid müüakse Eestis harva, Saksamaal on neid küll palju ja heade eksemplaride hinnad algavad enam-vähem samast kohast, nagu küsitakse selle auto eest. Õiglase hinna kõrval on plussideks veel käsikast ja kaasa antav kõvakatus, ka säärased veljed on kallid.

Auto on toodud Hollandist, läbisõiduks öeldakse 251 000 kilomeetrit ja lubatakse, et olemas on seda tõestav aruanne.

Märksõnad: , , , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.