Auto24 blogi

3 väga erinevat ja heas korras hobiautot

Fotod: auto24.ee

Teeme kiire teisipäevahommikuse hobiautoringi. Mida mõnusat leida on? Silma jäi väga haruldane Toyota, liige hea BMW, et olla tõsi ja stiilne Range Rover. Igale maitsele midagi!

Toyota Chaser, 1997, 12 500 eurot

Mootor: 2,5 l R-6, 147 kW
Eestis väga haruldane Jaapani siseturu mudel Chaser on sportliku suunitlusega sedaan. Müüja jutu järgi on tegu vaat et filigraanses korras sõidukiga, mis on sõitnud vaid 83 500 km.

Siiski on paar aga: mõistagi on autol paremrool ning see on hetkel registreeritud Poolas (asub siiski Eestis), aga tõelist JDM-fänni see ilmselt ei sega.

BMW 650Ci, 2007, 18 500 eurot

Mootor: 4,8 l V-8, 270 kW
Kuigi moodne 6. seeria on alles teel tõelise hobiauto tiitli suunas, siis tuleb varakult valmistuma hakata. Antud auto teeb väärtuslikuks see, et tegu on uuena Eestisse müüdud autoga, mille hodomeetril on vaid 45 000 kilomeetrit.

Ulmeliselt väikse läbisõiduga autoga polevat pealegi talvel sõidetud, kogu ajalugu on esinduses näha ning autol on oma aja kohta supervarustus, sh tuuleklaasinäidik ja servosulguriga uksed.

Range Rover, 1994. aasta, 10 000 eurot

Mootor: 2,5 l diisel, 83 kW
Sellises vanuses Range Roverid on mõeldud tõelisele fännile. Need on stiilsed, maastikuvõimekad, aga ka parasjagu kapriissed. Konkreetne auto näeb vähemalt piltidel väga hea välja ja omaniku sõnul on ka vastavalt hoitud.

Hoitud siis tehnilises mõttes. Iluvigu ikkagi leidub, mis antud auto puhul on võib olla isegi hea, sest siis ei teki tõrget temaga minna sinna, kuhu Range Rover mõeldud on.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.