Auto24 blogi

4 väikese läbisõiduga autot, mis maksavad alla 10 000 euro

Foto: auto24.ee

Kõige soodsamad uued autod otse poest on Dacia valikus ning algavad 8590 eurost. 12 000 euro eest saab juba hea varustusega Dacia ning siis hakkavad lisanduma ka muud margid.

Aga kui tahaks natuke suuremat või parema varustusega autot sama hinna eest? Valikut täitsa on ja läbisõidud on neil kõigil alla 25 000 kilomeetri. Sellise auto puhul tuleb kuumakse umbes 150 eurot või isegi vähem.

Hyundai i20, 2014. aasta, 6499 eurot

Mõistliku suurusega väikeauto ja isegi mitte kõige väiksem Hyundai valikus, sest on veel ka i10. Varustus on sellise auto kohta päris korralik, ka mootor on väikse auto jaoks täiesti piisav.

Foto: auto24.ee

Hämmastav on auto läbisõit, sest 7 aastaga on see sõitnud vaid 11 500 kilomeetrit. Liikluskindlustuse fondi järgi autol avariisid ei ole olnud, aga transpordiameti andmebaas näitab, et auto on mõned aastad niisama seisnud.

Igatahes mõistlikuks linnaautoks sobib selline Hyundai hästi ja võiks teenida uut omanikku veel pikalt.

Kia cee’d, 2014. aasta, 9000 eurot

Suurem ja elegantse kupeekere ning ilusa värviga Kia. Samuti puudub nähtav avariiajalugu ja auto on Eestist uuena ostetud.

Foto: auto24.ee

Piltidelt tundub rohkelt varustust, aga kirja seda pandud ei ole. Istmesoojendused on eraldi välja toodud. 135-hobujõuline mootor pole võib olla päris sportauto, aga kindlasti mitte aeglane. Manuaalkäigukast on maitse asi. Mõne jaoks pluss, teisele miinus.

Miks on auto sõitnud 7 aastaga vaid 16 500 kilomeetrit, on raske öelda. Kui ühtegi varjatud põhjust ei ole, siis on tegemist väga hea pakkumisega.

Ford Fiesta, 2019. aasta, 9790 eurot

Kõigest kaks aastat vana ning ainult 12 300 kilomeetrit läbinud Ford on küll Saksamaalt toodud, aga omaniku lisainfo lisab päris palju usaldust.

Foto: auto24.ee

Auto mootor ei ole pikkadeks ja sagedasteks maanteesõitudeks ilmselt parim, aga linnaauto jaoks täiesti piisav. Varustust on väga palju ja nõustume omaniku hinnanguga, et Fiesta on väga heade sõiduomadustega.

Citroen C3, 2018. aasta, 8499 eurot

Kõige soodsam uus Citroen C3, küll uuema põlvkonna oma, maksaks 13 000 eurot, seega on võimalik kokku hoida lausa 4500 eurot.

Foto: auto24.ee

Mõnus väikeauto sobib linna, aga on täiesti sõidetav ka pikematel maantee sõitudel. Avariilist ajalugu Eestis ei näita. Toodud on auto 2019. aastal Soomest. Eks tuleb müüjalt küsida, kas seal on taust puhas.

Varustust on autol selle hinna eest tublisti. Olemas on nii kiirushoidik, tagumised parkimisandurid kui ka konditsioneer. Autol on all naastrehvid.

Märksõnad: , , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.