Auto24 blogi

Lumi tuli maha ja valgeks läks maa: siin on mõned nelikveolised sigari-Audid olukorra nautimiseks

Fotod: auto24.ee

Audi 100, millel võimekas nelikveo süsteem quattro ja R-5 mootor on entusiastide hulgas päris hinnatud kooslus. Korralikuna on need “sigari” põlvkonna autod juba pigem hobiautode staatuses ja hinnad kerkimas. Auto24 portaalis jäigi silma vaid need kolm. Äkki võiks seda talve veel täiega nautida ja siis kevadel edasi vaadata, kas äkki kõlbab pikemaksi projektiks?

Audi 100 quattro, 1990

Universaalkerega Audil on jaanuarini kehtiv ülevaatus. Kuulutuse lisateksti arvestades võiks ju eeldada, et selle läbimine ei tohiks suur probleem olla? Kere ja karbid kõvad, esineb pindmist roostet. Lisaks saab kaasa rohkelt juppe, kaasa arvatud roostevaba tagaluugi.

Just on korda tehtud pidurid, paigaldatud uus kütuse torustik, uus kardaani vahepukk, uus sidurikomplekt ja veovõllide kummid. Müüja lubab, et kõik mis peal, see töötab, istmesoojendused ja Webasto ka. Tundub paljulubav.

2 x Audi 100 quattro

Siin on ilmselt toimetamist rohkem, aga samas tundub, et 3500 euro eest saab lausa kaks autot. Üks neist on automaatkastiga ja pigem mõeldud doonoriks.

Müüja väitel on mõlemad autod sõidukorras, aga Soome registris. Seega vaja läbida ülevaatused ja muu paberimajandus. Isegi kui projekt osutub natuke põhjalikumaks, siis mõned jäärajaringid ikka saab teha. Kuldsete kätega ning töökojale ligipääsu omavale entusiastile võiks siin materjali olla küll.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.