Auto24 blogi

Opel või BMW? Kaks väga hea ajalooga autot, mis maksavad vähem kui 2000 eurot

Fotod: auto24.ee

Kui sul on vaja kiiresti ja odavalt võimalikult väikeste riskidega autot, siis viimastel päevadel on mõned sellised kuulutused lisandunud küll. Rõhutame sõna väiksemad riskid, sest mõne tuhande euro eest igavesti probleemivaba autot muidugi ei saa.

Samas on valikusse sattunud nii maasikas Opel, et loodetavasti sellega keegi enam talvel ei sõida ja hoitakse samasuguses seiskorras edasi.

BMW 318, 2003. aasta

E46 põlvkonna 3. seeria BMW on kõike muud kui haruldane. Neid pakutakse tohutult, alustades lõpuni sõidetud talveroimadest kuni hobiauto staatusesse kerkinud M3’ni. See konkreetne auto jääb aga silma oma ajaloo tõttu.

Ühe omaniku kasutuses olnud viimased 15 aastat. Kõik arved tehtud töödest alles, vahetatud ka mootorikett. Läbisõit 252 000 on õige ning lisaks on all korralikud suverehvid ja olemas ka uus aku. Kuigi seest tahaks auto veidike pesu, siis müüja sõnul toimib kõik hästi ning vigu ei ole. Äkki ongi päriselt korralik BMW kõigest 1700 euro eest?

Opel Astra, 1998. aasta

Noorklassik! Lisaks veel haruldase sedaankerega. 23 aastat vana Astra läbisõit on kõigest 60 000 kilomeetrit ja seda kinnitab ka transpordiameti andmebaas. Mootor on mõistlikult aeglane 66 kW ja 1,4-liitrit. Aga see ju tegelikult oluline.

Mis siin loeb on läbisõit ja lisatekst kuulutuses: “Ostetud Eestist, olnud üksiku pensionäri kasutuses. Avariivaba, olnud üksikuid kriimustusi.” Ilmselt parim Astra üldse, mida osta saab ja hinnaks kõigest 1500 eurot.

Kumma valid?

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.