Päeva kuulutus: esimese põlvkonna BMW X5, mis on Dakari stiilis põhjalikult ümber ehitatud

Fotod: auto24.ee

Iga päev toon mõne põneva auto, mille puhul pole isegi mõtet arutada, kas see hind on mõistlik või ei. Mis võiks olla ühe kapitaalremondi läbinud ning seejärel eriti maastikuvõimekaks ehitatud E53 põlvkonna X5’e õiglane hind? Novot, me ka ei tea, seega las siis olla 65 000 eurot.

Müüja kirjutab, et auto on täielikult taastatud ja värvitud ning mootor kapitaalselt remonditud ning modifitseeritud. Dakar Rally stiili jäljendades on sõidukile lisatud kõrgenduspakett, küljelaiendid, off-road rehvid, veljed, flantsid ning väga palju muud.

Sõiduki ehituse käigus vahetatud välja ka kõik eelnevalt defektsed detailid (klaasid, liistud jpm). Sõidu nautimiseks on salong jäetud autol võimalikult mugav ja originaalne, aga samas on paigaldatud uus multimeedia süsteem(Apple CarPlay & Android Autoga).

Kõige selle juures on müüja sõnul auto jätkuvalt tänavalegaalne ning läbisõit peale uuendusi on vaid 50 km. Lisaks antakse autole ka kahe aasta pikkune garantii!

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.