Autoeksperdi blogi

5 väga ägedat kingiideed, mis iga autoomaniku õnnelikuks teevad

Jõululaupäev läheneb ning on viimane aeg oma autoomanikest sõpradele kingituste muretsemise peale mõtlema hakata. Möödunud nädalal käisime välja viis kingiideed, mis praegu kampaania raames ka väga hea hinnaga on.

Siin on lisaks veel viis asja, mis sobiksid hästi kingikotti.

Akupank

Külmal ajal kimbutab nutiseadmeid tihti akude kiirem tühjenemine, mistõttu on soojas salongis hoitud akupank tihti kasulik abimees nii hädaolukorras kui lihtsalt tühja telefoni puhul. Lisaks on kvaliteetne Schumacheri akupank hetkel tavahinnast üle poole soodsam.

Autokaamera

Kas sul on sõber, kes pidevalt autoga sekeldustesse satub? Siis tasuks talle kinkida üks kvaliteetne ja selge pildiga autokaamera, mis ükskõik millise kindlustusjuhtumi puhul kindlasti väärtuslikuks osutub.

Telefonihoidik

Üks väga lihtne, praktiline ja soodne kink, mis sobib suurepäraselt kõigile, kellel veel autos telefoni või mõne muu nutiseadme jaoks hoidikut pole.

USB-adapter

Sarnasesse valdkonda langeb ka järgmine kingitus – 12/24V USB adapter, mis sigarisüütajasse sobib ja autos telefoni laadida võimaldab. Sobib eriti hästi mõnesse vanemasse sõidukisse, kus tehase poolt paigaldatud laadijad ja adapterid veel puuduvad.

Digitaalne parkimiskell

Sobib suurepäraselt inimesele, kes pidevalt parkimistrahvide või -kelladega maadleb ning kelle sõiduk peab tahes-tahtmata palju aega tasulistes parklates veetma. Automaatne parkimiskell muudab elu kordades lihtsamaks ja sobib hästi ka sõbrale kinkimiseks.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.