Autoeksperdi blogi

Autoekspert soovitab: Kasulikud kingiideed iseendale või sõbrale eriti soodsalt

Foto: Scanpix/Rene Traut.

Jõulud ja aastavahetus on hea aeg iseendale või tuttavatele kingituste tegemiseks mitte ainult seetõttu, et pühadel kord juba selline traditsioon on, kuid ka seepärast, et sageli leiab just sel ajal eriti häid pakkumisi.

Survepesur

Isiklik survepesur teeb auto kodus pesemise kordades lihtsamaks ning tasub end nutipesulate külastuste arvelt juba vähem kui aastaga ära. Praegu on Autoeksperdis näiteks Defort 1650 W survepesur 40-eurose allahindlusega, andes pesuri lõpphinnaks 59 eurot.

Alkomeeter

Kvaliteetse alkomeetri olemasolu tagab selle, et sina ega sul külas olevad sõbrad kunagi napsis peaga rooli taha ei istuks. Alcoscan Pluto elektrokeemilise anduriga alkomeeter kasutab sama mõõtetehnoloogiat, mis politseiseadmed, tagades ühtlase täpsuse ja stabiilse kalibreerimise. Kusjuures hetkel on turu üks soodsaimad alkomeetreid Autoeksperdis müügil allahindlusega.

Akupank

Telefonile või mõnele muule nutiseadmele lisaenergia andmiseks on akupank üks kiiremaid ja lihtsamaid vahendeid ning kompaktsuse ja mobiilsuse koha pealt ei asenda seda miski. Praegu on Schumacheri kvaliteetsed akupangad Autoeksperdis müügil koguni 75%-allahindlusega, mis tähendab, et väiksema 2600 mAH mahutavusega akupanga saab kätte vaid 5 ja suurema akupanga 10 euroga.

Võta käimasolevatest kampaaniatest viimast

Veel detsembrikuu lõpuni kestab Autoeksperdis sooduskampaania Kamasa Tools tööriistadele, mille raames ulatuvad allahindlused koguni sadade eurodeni – näiteks saab 166-osalise mehaanikukomplekti nüüd kätte tavahinnast 200 eurot soodsamalt.

Tasub meeldetuletamist, et ka Webasto eelsoojendite soetamiseks on veel viimaseid päevi kõige parem aeg, kuna ostes Autoeksperdis kütusel töötava eelsoojendi, paigaldatakse see sõidukile täiesti tasuta!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.