Autoeksperdi blogi

Broditi telefonihoidikud hoiavad telefoni kindlalt kinni ka kõige auklikumal teel

Autoeksperdi kauplustes on müügil uued Broditi telefonihoidikud, mis on ühtaegu praktilised ja mugavad. Kuna hoidik on mõeldud just spetsiaalselt kindlale telefonile ja autole, tagab see ka vastupidavuse ning selle, et isegi väga auklikul teel sõites ei kuku telefon hoidikust välja.

Plussiks on veel seegi, et hoidikusse on integreeritud laadimiskaabel, mis on seal samuti väga tugevalt. Hoidikut ostes saab klient ise valida, kuhu hakkab see autos kinnituma. Asukohad varieeruvad automargi ning mudeli põhjal.

Hoidiku kinnitamine käib kahes osas. Esmalt peab valitud asukohta paigaldama alusplaadi, mille külge kruvitakse hoidiku osa, kuhu saab edaspidi telefoni libistada. Paigaldatuna saab telefoni hoidikus vastavalt oma äranägemisele hoida, kas püstises või külili asendis.

Kui kõik on ära paigaldatud saab telefoni hoidikus kasutada, kas püstises või külili asendis. See on võimalik tänu 360 kraadi pöörlevale kinnitusele. Kuigi kinnitus saab väga vabalt liikuda peab arvestama, et sellega on ühendatud laabimiskaabel, mis seab selles osas mõningaid piiranguid.

Piltidel olev hoidik on asetatud kõrvalistuja poolele just seetõttu, et ta ei hakkaks sõidu ajal juhti häirima ning vajadusel oleks sealt hea GPSi äpi sisu vaadata. Hoidikusse integreeritud laabimiskaabel on väga pikk, kuid samas ei jää ta niisama jalgu. Soovikorral saab selle tõmmata autosse nõnda, et seda ei jää kasutusel nähagi.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.