Autoeksperdi blogi

Kampaania lõpp: akupangana toimivad käivitusabid ja akulaadijad viimaseid päevi soodushinnaga

Talv on lõppemas, sellega seoses tekib ilmselt paljudel ka tunne, et akuga on kõik hästi, kuigi paar korda oli talvel mingi jama. Auto ju käivitub nüüd ilusti. Tegelikult võib aga talv olla energiakeskusele päris laastavalt mõjunud. Sellest, kuidas kontrollida, loe SIIT.

Optimistliku põhjamaalasena teame, et 6 kuu pärast on külmad jälle kohal. Suvelgi võib tekkida soov kuulata grilli kõrvale natuke muusikat. Igal juhul, ükshetk on aku tühi.

Käivituskaablitega teiselt autolt voolu saamine on seotud mitmete riskidega, aga tänapäevased käivitusabid ja laadijad on piisavalt targad, et mitte auto elektroonikale halba teha.

Rege rauta suvel…

Autoeksperdis on hetkel viimaseid päevi käimas NOCO Genius seeria toodete soodusmüük, kus akulaadijate hinnad algavad 32 eurost ja käivitusabide omad 90 eurost. Muretus tagatud aastateks ja saate olla see hea sõber, kes teistele appi läheb.

Nagu varem ka kirjutanud oleme, on sellised seadmed palju multifunktsionaalsemad kui vaid auto käivitamiseks. Mitmed neist toimivad nii akupangana elektroonikaseadmete jaoks kui ka taskulambina.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.