Autoeksperdi blogi

Kas ma saan oma autole kärukonksu paigaldada?

Uut autot ostes valitakse veokonks harva varustusse. Haagist ei tule ju eriti tihti vedada ja sageli maksab see tehases paigaldatav konks ka väga palju. Kui vaja, küll siis mõni sõber ikka autot laenab.

Tegelikult on tänapäeval autole sobiva veokonksu paigaldamine taskukohane, ülilihtne ning ka disaini pärast ei pea muretsema, sest kõige mõistlikum on niikuinii valida teisaldatav konks.

Ka paljud kindlustusfirmad peavad eemaldatavat konksu oluliseks, sest sageli on just konks see, mis teeb suurimat kahju.

Mugavus loeb

Firma Brink veokonksude väljatöötamisel on lähtutud lisaks kvaliteedile just nimelt paigaldamismugavusest.

Konksu saab külge panna paari liigutusega ning kinnituste puhul on silmas peetud ergonoomiat:  ei pea auto alla roomama, käsi tagurpidi väänama ega ebainimliku nurga all raskeid jõunumbreid sooritama.

Koostöö autotootjatega

Teisaldatavad konksud ei jää üheski parameetris alla statsionaarsetele: kandevõime, turvalisus ja vastupidavus on täpselt samad. Kui midagi vedada pole vaja, saab pistikuosa keerata auto alla varju ning konksu hoiustada kaasasolevas kotis autos, seega on vajalikul hetkel see kohe saadaval.

Brink teeb tihedat koostööd enamike autotootjatega ning seega leiab valikust konksu peaaegu kõikidele automudelitele. Kui müüki tuleb täiesti uus automudel, siis kulub tavaliselt vaid mõni nädal kuni paar kuud, kuni Brink on sellele väljatöötanud veokonksu lahendused.

Uuri lähimast Autoeksperdist järgi, kui palju sinu autole veokonksu paigaldamine maksab, võib olla tasub see ära kiiremini, kui sa arvad.

Autoekspert – kõik autod, üks ekspert!

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.