Autoeksperdi blogi

Kuidas oma kaubik või matkaelamu tõeliseks kaasaskantavaks koduks muuta?

Matkamiseks on mitu võimalust. Kõige lihtsam on pakkida kõik vajalik varustus ühte korralikku seljakotti ja veeta ööd lageda taeva all või telgis, kuid meie kliimaga sobivad selliseks lähenemiseks vaid teatud kuud või nädalad aastas.

Tunduvalt mugavam ja kindlam on minna loodusesse neljal rattal, olgu see siis matkaelamu või tavalise kaubikuga. Lisaks vabadusele, mida matkaelamu pakub, kaasneb sellega ühtlasi ka vabadus minna täpselt sinna, kuhu süda soovib. Enamasti soetavad matkaelamud endale aga juba need, kes matkamist ja reisimist tõsisemalt võtavad. Kuid isegi kogenud loodus- ja reisisõpradele leidub Autoeksperdis nii mõndagi huvitavat.

Kaitseb vihma, tuule ja kõige muu ebameeldiva eest

Isegi täiesti tavalise väikebussi saab õigete vahenditega muuta luksuslikuks elamuks, kus saab mugavalt kasvõi mitu päeva järjest elada. Esimese asjana tuleks oma kaubiku või järelhaagise lisavarustusele mõeldes vaadata varikatuste poole. Vihma ja otsese päikesekiirguse eest kaitsvad varikatused toimivad sisuliselt kabiini laiendusena.

Foto: Thule.

Järgmisena võiks lisaks katusele mõelda ka seintele, mis varjualuse tõeliseks siseruumiks muudavad. Thule valikus on hulgaliselt erinevaid matkabussidele ja kaubikutele mõeldud telke, mis lisaks sademetele ka tuule ja muude ilmastikunähtuste eest kaitset pakuvad. Läbipaistvate seinte või akendega varjualused pakuvad head varjupaika ka tüütute sääseparvede eest, võimaldades sul samas siiski suveõhtuti päikeseloojanguid nautida või lihtsalt värskes õhus viibida.

Kvaliteetsed materjalid ja paindlikud lahendused

Kõikide toodete puhul on kinnitamine ja paigaldamine kergesti õpitav ja loogiline, kusjuures paljude telkide ja varjualuste puhul saab omanik ise otsustada, milliseid osi ta parajasti kasutada tahab ja milliseid mitte. Näiteks võid telgi soovi korral tavaliseks varjualuseks muuta, eemaldades sellelt seinad või sissekäigu.

Foto: Thule.

Vastupidavatest PVC, Airtex või Ripstop materjalidest valmistatud seinad ja katused tähendavad mõistagi vee- ja tuulekindlust, kuid ühtlasi ka seda, et peale toote soetamist ei tule muretseda vastupidavuse pärast – need on loodud kestma. Samuti sobivad Thule tooted disainilt enamike matkaelamute ja kaubikutega ning tänu uuendusmeelsetele lahendustele saab igaüks paljude toodete puhul panna kokku just sellise varjualuse nagu parajasti vaja.

Uuri Thule matkabusside ja kaubikute lisavarustuse kohta lähemalt endale sobivast Autoeksperdi esinduskauplusest või võta meiega otse ühendust!

Autoekspert – kõik autod, üks ekspert!

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.