Autoeksperdi blogi

Lemmikloomadega ohutult sõitmine on olulisem kui arvata oskad

Loomad on paljude inimeste jaoks lahutamatu osa elust ning mõistagi tahavad koeraomanikud oma kaaslasi pikematele ja lühematele sõitudele kaasa võtta. Ehk oled isegi märganud liikluses autojuhte, kel süles lemmikloom istub. Selline tegevus võib küll loomale ja omanikule mugav olla, kuid seab tegelikult mõlema tervise ohtu.

Avarii või isegi tugevama pidurduse korral pole kinnitamata loomal kuhugi mujale liikuda kui ettepoole ning süles istudes seab see ohtu nii looma kui ka juhi heaolu. Selleks, et oma parimat sõbra autos turvaliselt transportida, tuleks hankida spetsiaalne koeravõre. Autoeksperdist leiab mudelipõhiselt valmistatud Travalli koeravõred, mille paigaldamine võtab vaid kümme minutit.

Lisaks koera ja teiste kaasreisijate tervise kaitsmisele on võrest abi ka siis, kui pagasiruumis ühtegi elusolendit pole. Iga-aastaselt saavad tuhanded inimesed vigastada, kuna pagasiruumis leidus lahtiseid esemeid, mis järsu pidurduse või kokkupõrke korral salongi paiskusid. Kvaliteetne koeravõre kaitseb ka selle ohu eest.

Kindlasti mõtleb mõni lugeja nüüd, et koeravõre on ju kasulik lisa, kuid koos koeraga ei jää sedasi pagasiruumi toidukottide või muude esemete jaoks ruumi. Travalli tootevalikust leiab ka sellele probleemile vastuse. Spetsiaalselt koeravõredega koos paigaldamiseks loodud eraldajate abil on võimalik pagasiruum vastavalt vajadustele ära jaotada, et ära mahuksid nii lemmikud kui ka muu vajalik pagas.

Ohutu ja karva- ning jäljevaba sõiduelamuse jaoks on koeravõre iga loomasõbrast autoomaniku jaoks lahutamatu lisa.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.