Autoeksperdi blogi

Millist laadimisvarustust elektriautodele kindlasti osta tasuks?

Foto:Shutterstock.

Praegusel hetkel on siililegi selge, et elektriautodes peitub mobiilsuse tulevik ning seetõttu tuleb ümber hinnata mõned meie tarbimisharjumused. Paremaks kohanemiseks oma uue elektrisõidukiga pakub Autoekspert laias valikus laadimistarvikuid, mis koduse ja reisi peal laadimise lihtsamaks muudavad.

Tootevalik on sobilik nii linnasõitu harrastavale elektriautoomanikule kui ka reisisellile, kes näiteks Euroopat avastama sõita soovib. Viimase näite puhul võib vaja minna erinevat tüüpi laadimisjuhtmeid, mis keerulisi olukordi vältida aitavad.

Reisimiseks sobivad ideaalselt ka seinakontaktiga laadimisjuhtmed, mis on loodud karmimasse Põhjamaade kliimasse. HALO Wallbox Typ2 tooted on just eelnimetatud omadustega ning kõigele lisaks ka hõlpsalt kaasaskantavad.

Juhtmete ja muude tarvikute kõrval võib vaadata ka tunnustatud Saksa firma Webasto laadimisjaamu, mis on ühtaegu nii kasutajasõbralikud kui ka turvalised. Laadimisvõimsuseks on näiteks sellel tootel 3,7-22 kW ning tänu pikale laadimiskaablile ei pea sõidukit alati laadimisjaamani sõidutama.

Juhtmeid on loomulikult võimalik osta ka ilma adapterita või jaamata. Autoekspert pakub selleks tarbeks RAY 7,5-meetrised valgustiga laadimisjuhtmeid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.