Autoeksperdi blogi

Milliste vahenditega endale autosõit mugavamaks teha?

Autosõit võib olla olenevalt inimesest väga mugav ja meeldiv tegevus või hoopis tüütu kulgemine. Kuigi tänapäeva autod on täis kõiksugu lisasid ja mugavusvarustust, võib järelturult leida siiski palju lahendusi ja tooteid, mis sõitmist juhi ja reisijate jaoks mugavamaks muuta võivad.

Autokatalooge ja -veebilehti sirvides võib leida mitmeid tooteid, mida on lihtne paigaldada ja mis sõidukvaliteeti parandada suudavad. Sõidukites, kus esiistme käsitoed või keskkonsool puudub, võib näiteks järelturu käetugi olla üpris hea valik, et sõites kuskile kätt toetada oleks.

Praeguseks peaks telefonihoidik olema iga GPSi kasutava juhi sõidukis. See aitab ära hoida telefoni roolis näppimist ja teeb juhiste järgimise kordades lihtsamaks.

Üks otseselt sõidu- ja istumismugavust parandav toode võib olla ka järelturu istmekate. Katete valik on lai, alustades tavaliste riidest ja nahast katetega ning lõpetades lausa istmesoojendusega katetega.

Tõsisemad juhid, kel tuleb päevas või nädalas läbida suuri vahemaid, peaksid vaatama inverterite poole. See teeb igasuguste elektroonikaseadmete kasutamise hulga lihtsamaks ja võib vahepeatused hulga mugavamaks muuta.

Milliseid elektroonikaseadmeid on võimalik autosse muretseda? Valik on lai, alustades külmkappide ja kohvimasinate ning lõpetades erinevate valgustuste ja isegi ahjuga.

Kuid vahel ei ole mugavamaks sõitmiseks üldse midagi nii keerulist vaja. Äkki piisab lihtsalt ühe korraliku kaelapadja ostmisest, et pead ja kaela sõites mugavalt hoida?

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.