Autoeksperdi blogi

Salong suveks puhtaks: milliseid sisehooldusvahendeid kasutada?

Foto:Shutterstock.

Suve lähendes mõtlevad ilmselt kõik autoomanikud oma sõiduki suuremale sise-ja välispuhastusele. Kui rääkida salongi korrastamisest, siis milliseid vahendeid sealjuures kasutada tasuks?

Armatuuride ning muude plastikpindade puhastamiseks saab kasutada erinevaid plastiläikeid, mis on saadaval nii matt– kui ka läikivatele pindadele. Need jätavad autosse värske lõhna ning kaitsevad plastikud lisaks ka rabedaks muutumise eest.

Kui talvest või näiteks äsjasoetatud auto korral on eelmistest omanikest jäänud ebameeldiv hõng, siis pakub Autoekspert selle vastu lõhnahävitajaid. Teine variant on muidugi niiskusekogujad, mida saab kasutada mujalgi, kui autodes.

Kui tekib olukord, kus on kiiresti vaja kõikvõimalikud pinnad üle käia, saab kasutada ka üldpuhastusvahendit.

Nagu ka kõik muud materjalid autos, kuluvad ja määrduvad ka kõik nahkdetailid, eriti istmete peale õmmeldud nahkkatted. Liqui Moly nahahooldusvahend koos spetsiaalsete lappidega lubavad nahka noorena hoida.

Kui päris detailideni laskuda, leiab Autoeksperti tootevalikust ka määrdunud elektroonikakohtade puhastamiseks vajalikke aineid ning ventilatsioonisüsteemide värskendajaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.