Autoeksperdi blogi

Teisaldatavad konksud: miks need head on?

Tõenäoliselt tuleb igal autojuhil elus ette mõni hetk, kus oleks vaja haagist. Võib-olla on vaja järelkäruga küttepuid vedada või tekib soov haagissuvilaga puhkama minna.

Haagise vedamiseks on tarvis veokonksu ning kõikidel autodel ei pruugi seda varustuses olla. Ka uutele sõidukitele paigaldatakse veokonks lisavarustusena ning standardvarustuses seda enamasti ei ole.

Muretsemiseks pole siiski põhjust, sest teisaldavat veokonksu saab osta ning paigaldada ka järelturu sõidukile.

Miks eelistada teisaldatavat konksu?

Tehasest tulevad autod enamasti statsionaarsete konksudega, ent teisaldatavad konksud pole oma omaduste poolest kindlasti halvemad.

Autoekspert pakub oma tootevalikus firma Brink konkse, mille kandevõime, vastupidavus ning turvalisusfaktor samal tasemel statsionaarsete konksudega. Brink veokonkse paigaldavad ka
tehased uutele sõidukitele.

Nende paigaldamine on lihtne ning kasutajasõbralik.

Lisaks saab nende pistikuosa keerata auto alla peitu ning pärast eemaldamist võib konksu panna ka spetsiaalsesse hoiukotti.

Reisides tasub tähele panna, et mõnes riigis ei tohigi väljaulatuv veokonks sõidukil ringi sõites olla, vähemasti juhul kui midagi parasjagu haagisega ei veeta. Seega on teisaldatav konks väärt lahendus.

Muidugi võib tekkida mõistetav küsimus, et kuidas ma tean, kas uus teisaldatav konks minu autole sobib? Vastusena saab välja tuua, et Brinkil on olemas konksud peaaegu et kõikidele levinumatele automudelitele ning nende eri põlvkondadele. Sobiva toote leiab kasvõi mõnikümmend aastat vanale Audile!

Kui autotööstus tuleb lagedale mõne uue mudeliga, valmivad sellele sobivad Brinki konksud vaid paari nädalaga. Konksu tellimiseks võib pöörduda lähimasse Autoeksperdi esindusse.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.