Vaata kohe üle: oluline meeldetuletus aknapesuvedeliku kohta

Ootamatud külmad ja talve saabumine tuleb tavaliselt rehvipaanika saatel. Aga veel enne, kui teed lähevad libedaks või suurem lumi tuleb, võib hoopis üks teine asi autojuhi stressitaset tõsta ning sõitmist ohtlikumaks muuta.

Selleks on külmunud aknapesuvedelik. Rohkem kui pool aastat on möödas viimastest külmadest öödest ja tühi undamine aknapesuvedeliku kangi tõmmates võib tulla ootamatult.

Seetõttu on oluline juba võimalikult vara hakata kasutama külmale vastupidavamat vahendit. Kas või osaliselt lahjendatuna suvisega.

Oluline! Need autojuhid, kelle sõidukil on klaasipuhastaja ka tagaaknal, peaks kindlasti seda hoolsalt kasutama nii, et uus ja külmakindel vedelik jõuaks autopikkusest torustikust kogu suvise kraami välja uhtuda.

Sageli unustatakse seda teha ja tulemuseks on meetrite viisi jäätunud torustikku ning siis tuleb juba leida ööseks soe garaaž või oodata sulailmasid.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.