Autoeksperdi blogi

Viis head jõulukingitust autoomanikule, mis on praegu ka eriti soodsad

Jõulud ja kingituste aeg on lähedal, mistõttu tasub varakult hakata tuttavatele sõidukiomanikele kingituste tegemise peale mõtlema. Autoeksperdil on jõulude jaoks hulgaliselt tooteid lisaallahindlusega, mis teeb otsustamise veelgi lihtsamaks.

Jääsulatusvahend 

Klaasi jääst puhastamiseks vist sellest vahendist kiiremat moodust ei leidugi. Lihtsalt piserda vahendit klaasidele ning jää kaob hetkega. Eriti hea on asja juures see, et ei pea ootama kuni soojendus tööle hakkab või klaase kraabitsaga kriipima. Soodne pudel jääsulatusvahendit sobib hästi mõnda autoteemalisse kingikarpi.

Lambavillast istmekate

Tõelise mugavuse jaoks sobib 100% lambavillast istmekate sõidukisse nii külma kui kuuma ilmaga. Eriti mõnus on talvel külma käest tulles sellise kattega istmesse istuda. Ja veel eriti mõnus on see, kui keegi sellise istmekatte sulle jõuludeks kingib.

Talvekomplekt + hari

Suurepärane komplekt uuele autoomanikule või kellelegi, kel antud varustus täiesti puudub. Kompaktne lumelabidas sobib hästi pagasiruumi ega võtta liigselt ruumi, kuid tuleb hädas kindlasti appi. Teleskoop lumehari aitab hommikuti katuselt ka kõige kaugema lume kätte saada ning kraabits võiks igaks juhuks samuti autos olemas olla.

Niiskusekoguja

Talvel tekib tahes-tahtmata autosse liigset niiskust, mis võib tekitada halba lõhna või põhjustada klaaside seestpoolt jäätumist. Need soodsad niiskusekogujad aitavad liigsest niiskusest lahti saada ning eritavad sealjuures ise meeldivat lõhna. Kestvuse pärast pole samuti vaja muretseda – korduvkasutatavad kogujad on korraga efektiivsed kuni neli kuud.

Alkomeeter

Jõulud on suurepärane aeg, et soetada endale või sõbrale korraliku allahindlusega alkomeeter. Vahend võib abiks tulla mistahes juhtudel või koosviibimistel ning mõnikord hoida ära jääknähtudega rooli istumise. Alkomeeter on kalibreeritud ning soovi korral saab kalibreeringut uuendada ka peale ostmist.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.