Ideal Auto blogi

Kuidas saab remonditöökoda sind avarii korral kahjukäsitlusega aidata?

Foto: Mailiis Ollino, Pärnu Postimees / Scanpix Baltics

Liikluses igapäevaselt navigeerimine võib vahel endaga kaasa tuua ootamatuid olukordi, mis võivad halvimal juhul lõppeda avariiga. Õnnetusejärgselt toimimine võib algul pisut segadust tekitada, ent Ideal Auto keretööde meister Garry Gross toob kahjukäsitlemise puhul välja mõned head näpunäited.

Kui on toimunud avarii, siis tasub reeglina sõiduk toimetada ohutusse kohta ning uurida omale välja sobilik töökoda. Enamjaolt vaatavad inimesed esmalt piirkonda ning seejärel ettevõtte usaldusväärsust ja mugavust, seejärel tulevad sisse väiksemad kriteeriumid nagu näiteks asendusauto kasutamise võimalus. Viimane antakse tavaliselt vaid kaskokindlustusega seotud juhtumitel, ent tõsise avarii korral saavad vaid Ideal Autos rattad alla ka liikluskindlustega kaetud avariilised autod.

Kui sõiduk on jõudnud Ideal Autosse, koostatakse kliendiga koos kindlustuspaberid (kui seda pole varasemalt internetis tehtud), pildistatakse üles vigastused ning võetakse vajalikud andmed.

“Kui tegu on näiteks väikese parklaõnnetusega ning kliendi auto on omal jõul sõitev, on protsess kiire ning saab koju garantii-või remondipakkumist ootama sõita” räägib Gross. Kui õnnetus on tõsisem, siis tuleb paberiprotsessi järel auto detailselt lahti võtta, kahjustusi hinnata ning seejärel remondipakkumine esitada. Selle eest kannab hoolt juba Ideal Auto, suheldes ise ka juhi kindlustusfirmaga.

Avariilised sõidukid käivad Ideal Auto töökojast läbi igapäevaselt. Remonditeenustele lisaks pakub ettevõtte kahjukäsitluse teenus ka kogenud meeskonda, puhtaid ja hästivarustatud tööruume, autopesu ning asendusauto kasutamise võimalust.

Ideal Autos saab seega kindlustusremondi puhul täisteeninduse ning korda saab auto mehaaniline pool, kuid firma tipptasemel keretööde osakond suudab parandada ka kõige õnnetumasse avariisse sattunud neljarattalise. Lisaks keretöödele endale on Ideal Auto leivanumbriks ka värvitööd, seega kui remonti jõuab näiteks auto, mil sai viga üks uks, siis võid olla kindel, et saad tagasi särava auto, mille parandatud või vahetatud uks on täpselt sama värvi, kui ülejäänud auto.

Tutvu kõigi Ideal Auto keretööde võimalustega siin.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.