If Kindlustuse blogi

Autoabi pole vaid puksiir: millega tee äärde jäädes veel abi palutakse?

Foto: Pixabay

Moodsatel sõidukitel on tavaliselt autoabi võimalus juba tehasest olemas ning seda saab hädaolukorras tellida vaid nupuvajutusega. Kui seda pole, loodetakse tee äärde jäädes kas tuttava abile või kindlustuspakkuja poolt pakutavale autoabile.

If Kindlustus pakub samuti kaskokindlustuse raames autoabi teenust ning see seisneb palju enamas, kui pelgalt pukseerimises. Kui aluseks võtta kogemused, siis miks If Kindlustuse kliendid veel abi vajanud on?

Talviti tuleb väga sageli ette näiteks lumme kinnijäämist või käivitusabi. Kui auto on lumes põhjale kinni jäänud või õigeaegne tööle jõudmine on tühjaks saanud aku tõttu ohus, siis on autoabi alati varmas aitama.

Ette tuleb ka rehvivahetamist või kanistriga kütuse toomist juhul, kui see on kuidagi otsa saanud. “Avariijärgsed mured on sisuliselt vaid murdosa autoabi tööpäevast,” nendib If Kindlustuse sõidukikahjude grupijuht Taavi Kruus.

Kui sõidukiga siiski edasi liigelda ei ole võimalik, siis korraldatakse Ifi autoabi raames nii sõiduki pukseerimine kui ka inimeste transport soovitud sihtkohta Eesti piires. Autoabi on osa igast If Kindlustuse kaskopaketist.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.