If Kindlustuse blogi

Hea teada: kuidas mõjutada oma kaskokindlustuse kuutasu?

Foto: Shutterstock

Kaskokindlustuse kuutasu arvutab algoritm, mis võtab arvesse mitmeid faktoreid, nagu auto mudel, kuju, hind ja võimsus. Kuna need on asjad, mida kindlustuse ostja muuta ei saa, puudub ka võimalus hinnas läbirääkimiseks. Siiski on autoomanikul mõni viis selle mõjutamiseks

Vali kõrgem omavastutus

Klient saab valida ise omavastutuse hinna, näiteks 100, 200 või 300 eurot. Omavastutus tähendab, et mistahes kahjujuhtumi puhul kannab omanik teatud summa enda kulul. Välja saab arvata lepingus sätestatud erandjuhtumid, näiteks klaasikahjude korral või metsloomaga kokkupõrke korral on If Kindlustuses omavastutus null eurot. Omavastutuse hinda suurendades muutub kindlustusmakse väiksemaks.

Kasuta boonusprogrammi

Hinda saad vähendada ka If Plus boonusprogrammiga. Ostes endale näiteks aastase liikluskindlustuse, saad kaskolt juba 10% soodustust. Kui lisaks liikluskindlustusele ostad ka mõne teise toote – kas kodu,- õnnetus,- reisi,- või lemmikloomakindlustuse –, saad kaskokindlustuse (kolmanda tootena) juba 15% soodsamalt.

Kasko hinda saad arvutada siit. Kui soovid suurendada omavastutust ja seeläbi vähendada kindlustusmakset, helista Ifi Kindlustustelefonile 777 1211 ning küsi julgelt pakkumist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.