If Kindlustuse blogi

If kindlustus: reisimiseks vajaliku rohelise kaardi pärast enam bürood külastama ei pea

Foto:Shutterstock.

Euroopa Liidust välja reisimise korral tuli varasemalt enne külastada kindlustusbürood, kus väljastati selleks tarvilikku spetsiaalselt rohelisele paberile trükitud rahvusvahelist liikluskindlustust – „rohelist kaarti“.

Alates 2020. aasta 1. juulist enam seda aga tegema ei pea, sest nüüd piisab, kui seesama rohelise kaardi info on tavalisel valgel paberil. Seega saab klient dokumendi vabalt valitud kohas välja printida.

Kui aga printimisvõimalust ei ole, saab jätkuvalt antud kaardi If Kindlustusest endale koju tellida.

Kindlustustegevus ja klienditeenindus on läbi aja liikunud järjest enam digitaalsesse vormi, et klientide jaoks oleks nii kahjukäsitlus kui ka ostuprotsessid võimalikult lihtsad ja mugavad.

Seega muudab ka antud Euroopa Liidu tasemel algatatud rohelise kaardi muudatus autoga väljapoole liidupiire reisimise mõnevõrra lihtsamaks.

Kui sul on tarvis infot erinevate kindlustuslahenduste või vajalike dokumentide osas, pöördu otse kindlustusseltsi poole.

If Kindlustuse kliendiinfo telefon 777 1211 on avatud ööpäevaringselt ning kodulehe www.if.ee chat ehk vestlusaken töötab argipäevadel tavapärastel kellaaegadel.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.