If Kindlustuse blogi

If Plus boonusprogramm: mis see on ja mida pakub?

Iga lisakindlustusega kaasneb rohkem boonuskaitsed, väiksem omavastutus ja soodsam hind. Foto: Shutterstock.

Kes meist ei tahaks tunda end turvaliselt igas olukorras ning jagada eri õnnetuste korral vastutust kindlustusfirmaga? If Kindlustuse boonusprogramm aitab tõsta meelerahu – iga lisakindlustusega on sinu päralt rohkem boonuskaitsed, väiksem omavastutus ja soodsam hind. Teeme selgeks, kuidas boonusprogramm toimib. 

Vajalik aastane kindlustusleping

If Plus boonusprogramm on mõeldud kõigile Ifi klientidele, kellel on vähemalt üks aastane kindlustusleping. Alates teisest aastasest kindlustustoote lepingust (näiteks võtad Ifi kaskokindlustusele lisaks ka kodukindlustuse) kehtivad sulle automaatselt kõik kindlustussoodustused ja järk-järgult väheneb ka omavastutus. 

Omavastutuse soodustus kehtib nimelt kõikide erakliendi toodete puhul, kus on omavastutus määratud ja seda saab kasutada alati sõltumata kahjude hulgast.

Sinu If Plus programmi tase sõltub sinu vähemalt aastapikkuste erinevate kindlustustoodete hulgast If Kindlustuses. Järgmise taseme boonused rakenduvad pärast uuele tasemele jõudmist. Soodsamad hinnad ja väiksem omavastutus kehtivad ka sama kindlustustoote aastase poliisi uuendamisel. 

Kehtib eri kindlustustoodetele

If Plus kehtib järgmistele erakliendi kindlustustoodetele: kodukindlustus, liikluskindlustus, kaskokindlustus, õnnetusjuhtumikindlustus, reisikindlustus, lemmikloomakindlustus, väikelaevakindlustus ning metsa- või loomakindlustus. Liikluskindlustuselt taseme allahindlust ei tehta, kuid aastane liikluskindlustuse poliis läheb taseme määramisel siiski arvesse.

If Plus boonusprogrammiga saad tutvuda siin

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.