If Kindlustuse blogi

Kas on vahet, millisest kindlustusseltsist liikluskindlustus osta? 

Foto: Shutterstock.

Autot ostes või juhtimisõiguse saades on esimene mure tihti, kellelt ja milline kindlustus osta. Tahaks ju ikka, et kindlustusepakkuja oleks mõistlik, pakuks palju, võtaks vähe raha ja tuleb appi ka kõige keerulisemates olukordades. Kuidas aga valida õige liikluskindlustus, mis ei jäta sind hätta ja kus kõik teenused on mugavalt koos?

“Enam ei pea paika see arvamus, et liikluskindlustuse puhul loeb ainult hind, sama tähtis on ka teenuse kiirus, sujuvus, pakutavad lisateenused ning heade remondipartnerite võrgustik, mida su kindlustus pakkuda saab,” rääkis If Kindlustuse liikluskindlustuse tootejuht Reet Veilberg.

Nii tasub kindlustust ostes mõelda sellele, et kasko- ja liikluskindlustuse hoidmine samas seltsis on mugav juba seetõttu, et juba aastaid saab liikluskahju puhul asju ajada oma seltsiga, mitte ei pea kontakteeruma süüdlase kindlustusega.

Kindlustaja ajab kõik korda

Võimalus pöörduda õnnetuse järgselt omaenda kindlustusseltsi poole on vähendanud kindlasti ka ajakulu ja energiat, mis läheb asjaajamisele. Olulisel kohal on kindlasti ka kindlustusseltsi usaldusväärsus ja ka näiteks remondipartnerid. Veilberg lisas, et hea on võtta kõik kindlustusteenused ühest kohast, sest see annab ka paremad soodustused.

Samuti on tähtis erinevate võimaluste olemasolu. Ifi liikluskindlustuse boonuseks on kindlasti see, et kindlustust saab osta ka lühiajaliselt alates ühest päevast. Lisaks võtab If kogu asjaajamise enda peale olenemata sellest, kas oled ise liiklusõnnetuses kannataja või põhjustaja. 

Ifil on näiteks hea lisana kaasas puksiiriabi, mis on kõigile liikluskindlustuse klientidele tasuta. See kaitse kehtib lisaks Eestile ka kogu Euroopa Liidus. “Seega ei pea inimene muretsema, et kes tema õnnetusse sattunud sõiduki remonditöökotta viib,” sõnas Veilberg.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.