If Kindlustuse blogi

Kas teadsid: If pakub nüüd liikluskindlustusega tasuta puksiirabi

Foto: Shutterstock.

Statistika kohaselt satub peaaegu iga kümnes sõiduk avariisse, mille kulud katab liikluskindlustus. Olukord võib laheneda leebelt väikese mõlgiga, kuid paraku ei ole harvad ka juhud, mil sündmuskohale jääb auto, mis sealt ise edasi sõita ei saa.

Liikluskindlustuse puksiirabi – Ifi klientide soov

If Kindlustuse liikluskindlustuse tootejuhi Reet Veilbergi sõnul on juba mõnda aega klientide tagasisidest kõlama jäänud mõte ja soovitus just sellisteks puhkudeks tasuta puksiirabi lisamine liikluskindlustuse pakutavate teenuste hulka.

Sestap pakub If Kindlustus alates 1.06.2020 kõigile oma liikluskindlustuse lepingu sõlminud sõidu- ja pakiautodele ning mootorratastele-mopeedidele kindlustusjuhtumi korral vajadusel tasuta puksiirabi. Puksiirabi toimub koostöös Falck Autoabiga.

Tasuta puksiirabi võimalus on eelkõige loodud mõeldes klientidele, kelle autol täna kaskokindlustust ei ole.

Kuhu avariilised autod puksiirteenuse abil toimetatakse? 

Avariilise sõiduki, millega peale õnnetust edasi liikuda pole võimalik või ohutu, pukseeritakse kliendi poolt valitud Ifi remondipartneri juurde, kliendi soovitud asukohta (100km ulatuses) või lähimasse avalikku parklasse.

Pukseerimisteenus on Euroopa piires tasuta ja kehtib üks kord iga õnnetuse ehk kindlustusjuhtumi kohta. Ifi tasuta puksiiriabiga liikluskindlustuse saab sõlmida siin.

Pole kindel kas Sul on liikluskindlustus? Kontrolli kindlustuse kehtivust siin ja valmistu juba uueks kindlustusperioodiks.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.