If Kindlustuse blogi

Kevadekuulutajad: kuidas mootorratast alanud hooajaks ette valmistada?

Lume sulamine, ilmade soojenemine ning kabriolettide ja muude silmailu pakkuvate sõidukite ilmumine on üldiselt märk, et kevadet enam kaua ootama ei pea. 

Kevade saabumisest annavad märku veel kaherattalised mootorsõidukid, mis aetakse ilusate ilmadega garaažist katte alt uuesti välja. Kuna mootorrataste hooaeg pole enam kaugel, siis vaatame, kuidas enda kaherattalist alanud perioodiks ette valmistada.

Motokasko

Mootorrattaga õnnetusse sattumine on täpselt sama suur võimalus kui tavalise sõidukiga, mistõttu on oluline ka enda kaherattaline sõber ära kindlustada. 

If Kindlustuses on võimalik sõlmida kaskokindlustus ka enda mootorrattale, millega hüvitatakse kahjud isegi siis, kui põhjustad ise avarii või juhtub mõni muu õnnetus. 

Motokaskoga saad sa kindlustada kuni 20 aasta vanuse mootorratta ning kaitse kehtib kõikjal Euroopas, välja arvatud Ukrainas, Valgevenes ja Venemaal, kuid kasko kehtivuspiirkonda on alati võimalik ka laiendada.

Mootorratta kaskokindlustuse saad mugavalt ja lihtsalt sõlmida If Kindlustuse e-büroos. Valida saab ka mitme kasko omavastutuse summa vahel: 200 €, 400 € või 650 €. Lisaks pakub Motokasko mitmete erinevate juhtumite puhul 0 € omavastutust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.