If Kindlustuse blogi

Kuidas Ifi kaudu soodsam kindlustuspoliis ja tasuta lisakaitseid saada?

Foto: Scanpix/PM/Sille Annuk.

Enamik kindlustusseltse pakub mitmeid teenuseid, alates liiklus- ja kaskokindlustusest kuni kodu-, telefoni- ja reisikindlustusteni välja.

Tihtipeale vaadatakse kindluspakkujaid hinna järgi ja valitakse välja soodsaim, sest kindlustuspakkumised ise võivad pealtnäha üsna sarnased olla.

If on eraklientidele loonud aga ainulaadse boonusprogrammi, mille eesmärk on teha mitme erineva kindluse sõlmimine ühes kohas võimalikult mõistlikuks ja soodsaks. Sisuliselt tähendab If Plus seda, et mida rohkem kindlustustooteid sul on, seda rohkem sa võidad.

Märkimisväärne rahaline sääst

If Plus programmis on kolm taset, millega kaasnevad erinevad boonused. Tasemed sõltuvad sellest, kui mitu erinevat vähemalt aasta pikkust kindlustustoodet sul on.
Kolme erineva kindlustusega (näiteks kasko-, kodu- ja lemmikloomakindlustusega) on soodustus kõikide toodete hinnalt 15% ja omavastutus 50€ väiksem.

Kui liiklus- ja kaskokindlustusi sirvides võib määravaks saada paarieurone hinnavahe, siis nüüd tasub Ifi kaskokindlustuse tootejuhi Meelis Tara sõnul mõelda sõidukeid kindlustades sellele, kui palju tegelikult boonusprogrammi abil säästa oleks võimalik.

Uuemate ja kallimate autode puhul võib kaskokindlustus ulatuda mitmesaja euroni, kus 15% allahindlus juba päris korraliku summa moodustab. “Sisuliselt saad liikluskindlustuse nii tasuta,” selgitas Tara.

Tahad tasuta boonuskaitseid?

Alates teisest tasemest kaasneb 15% allahindlusele ka boonuskaitse. Oletame, et sõlmid Ifis vähemalt aastaks kasko- ja kodukindlustuse ja jõuad seega teisele tasemele. Lisaks sellele, et saad kindlustustooted soodsamalt ja omavastutuse 30€ odavamalt, on nüüd nii kasko- kui ka kodukindlustusel kaasas tasuta boonuskaitsed.

Kodukindlustusega kaasneb juba teisel tasemel 24/7 koduabi koos kahjuennetava abiga. Sisuliselt tähendab see, et kui maja lähedal on näiteks puu, mis võib järgmise tormiga ümber minna, hüvitab If puu langetamisega seotud kulud. Ja see on vaid üks näide.

Kaskokindlustusega kaasneb boonusprogrammi teisel tasemel õnnetusjuhtumi kindlustus kõikidele kaasreisijatele kuni 10 000 euro väärtuses.

Kolmandal tasemel klientidele pakub If juba lisaks eelnevale näiteks kodukindlustuse sõlmijale kaasas oleva vara kaitset 2000 euro väärtuses. Põhimõtteliselt tähendab see, et kui sinu telefon või kaamera isegi reisil olles ära varastatakse, hüvitab If selle.

Kasko- ja reisikindlustusega kaasneb kolmandal tasemel rendiauto omavastutuse kindlustus reisil olles ning õnnetusjuhtumikindlustusel on boonusena veel ürituste piletikindlustus.

Ifi kaskokindlustuse kohta leiab lisainfot siit ja If Plus boonusprogrammi kohta siit.

If on Põhjamaade juhtiv kahjukindlustusselts, kellel on Põhjamaades ja Baltikumis kokku üle 3,6 miljoni kliendi.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.