Mida teha, kui autopesulas läheb sõiduki antenn katki?

Foto: Shutterstock.

Mõeldes muutlikule ilmale, siis tuleb autoga päris tihti pesulas käia, et ta puhtana hoida. Kuidas aga käituda edasi, kui sõidukiga pesulas käies jäi näiteks antenn lahti ühendamata, mille tagajärjel see purunes?

Ettenägematud õnnetused hüvitab kaskokindlustus

If Kindlustuse sõidukikahjude grupijuhi Taavi Kruusi sõnul tuleb väiksemate detailide nagu antenni või kojameeste purunemise korral tuvastada põhjus.

“Kui tegemist on ootamatu ja ettenägematu õnnetusega, siis hüvitatakse remondikulu kaskokindlustuse alt,” selgitab ta. Kruus nendib, et üldiselt jääb selliste pisemate kahjustuste remondikulu siiski alla omavastutuse.

“Pesulatega seotud juhtumite puhul tõusevad Kruusi sõnul esile olukorrad, kus auto juht on mingil põhjusel sõitnud otsa pesula seadmetele. “Sellistel puhkudel võivad pesulale ja autole tekkinud kahjud ulatuda mitme tuhande euroni,” märgib ta. Kruus toonitab, et olukordi, kus pesula süül on midagi juhtunud, esineb väga harva.

Kui tekib küsimusi kaskokindlustuse kohta, siis tasub kindlasti võtta ühendust Ifi kindlustustelefonil 777 1211. Samas on võimalik ka uurida Ifi kodulehelt lähemalt, milliste kahjude eest on võimalik oma sõidukit kaskokindlustusega kaitsta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.