If Kindlustuse blogi

Millist kaitset pakub kõige kõrgema taseme kaskokindlustus?

Kaskokindlustus on üks ütlemata kasulik asi, sest kahjukulud hüvitatakse ka siis, kui autoomanik õnnetuse ise põhjustab.

Kuna kasko näitel on tegu väga laia ning paljuhõlmava teemaga, on If Kindlustus oma kaskokindluste jaotanud mitmeks erinevaks paketiks. Neist kõige suurem on Superkasko Lux +, mis hõlmab endas mitut päris kasulikku nüanssi. 

Liisingusse võetud sõidukite puhul tuleb tipp paketiga kaasa liisinguväärtuse kindlustus, mille alusel hüvitatakse sõiduki liisingu jääkväärtus juhul, kui see ületab turuväärtust. 

Superkasko Lux + pakutav on tõepoolest rikkalik. Näiteks kui tegu on uue ning kallima sõidukiga, tuleb seda liisinguperioodil enamasti hooldada ja remontida margiesindustes. Seda kindlustuspaketti kasutades hüvitatakse auto remondikulud margiesindustes ka pärast garantiiperioodi lõppemist. 

Kui peaks õnnetusjärgselt tekkima vajadus tegeleda õigusabikuludega, siis hüvitatakse omanikule iga juhtumiga kohta ka see kuni 1300 euro ulatuses. 

Kirsiks tordil on aga kõige laiema kaitse garantii. Kui leiad laiema kindlustuskaitsega kaskokindlustuse 30 päeva jooksul alates kindlustusperioodi algusest, lisatakse If Superkasko Lux+ paketist puuduvad kaitsed tasuta sinu kindlustuslepingusse või lõpetatakse sinu soovil kindlustuslepingu ja tagastatakse tasutud kindlustusmakse täies ulatuses. 

If Kindlustuse kaskokindlustuse pakettidega saab tutvuda siit.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.