If Kindlustuse blogi

Suvine autoreis kodumaal: kui midagi juhtub, kutsu autoabi

Autoabi kindlustus kehtib ainult sõidu- ja pakiautodele. Foto: Shutterstock.

Alati ei pea kihutama puhkusreisil välismaale – tänavune Eesti suvi on sama kuum kui Vahemeremaades. Üks parimaid viise, kuidas kodumaad avastada, on võtta auto ja sõita läbi mitmed kaunid kohad. If Kindlustuse sõidukikahjude grupijuht Taavi Kruus räägib, kuidas aitab sind autoabi, kui satud reisil hätta.

Autoabi kehtib sõidu- ja pakiautodele

Reisides võib tulla ette mitmeid ootamatuid probleeme: näiteks saab otsa kütus, auto ei käivitu, kuna oled kasutanud viimasegi aku muusika mängimiseks või parkisid auto liiga tee äärde ja see vajus kraavi.

Selliste olukordade puhul ongi kaskokindlustuse klientidel võimalik pöörduda autoabi poole, kes nõustab ja korraldab abi saamise. Autoabiteenused on tasuta.

Ööpäevaringne abi

Probleemi ilmnemisel tuleb helistada Ifi kindlustustelefonile +372 777 1211, kusjuures telefoni teel nõustatakse ning aidatakse sind ööpäevaringselt.

Autoabi aitab tõmmata sõiduki välja nii liivast kui mudast. Kui sõidad autoga teelt välja libeduse tõttu või metsloomaga kokkupõrke vältimiseks, aitab autoabi sinu auto tagasi teele ja pukseerib sinna, kuhu vaja.

Vajadusel pukseeritakse rikkega sõiduk sinu poolt soovitud sihtkohta Eesti piires ning autojuht koos kuni 10 kaasreisijaga transporditakse ühte soovitud sihtkohta Mandri-Eesti piires.

Lähemalt saad Ifi autoabi kohta lugeda siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.