If Kindlustuse blogi

Tasub teada: kuidas autoabi su plaanid võib päästa?

Tõenäoliselt nõustub iga autoomanik, et sõidukiga võib ette tulla kõikvõimalikke ootamatusi. Et end ebameeldivate üllatuste eest kaitsta, on paljudel autojuhtidel sõlmitud kaskokindlustuse leping.
If Kindlustuse kaskokindlustuse paketiga kaasneb aga veel üks abimees: 24/7 töötav Ifi Autoabi, mis tõttab vajadusel appi ka kohtadesse, kus probleemide kiire lahendamine võib olla mõnevõrra raskendatud.

Millisel juhul autoabi aitab?

Autoabi tõttab sõidukijuhile appi erinevate ootamatuste korral – näiteks kui auto on libeda või metsloomaga kokkupõrke tõttu teelt välja sõitnud, aidatakse auto teele tagasi ning pukseeritakse vajalikku kohta.

Sealhulgas kuuluvad nende sekka juhtumid, kus sõiduk on ootamatult lumme, liiva või mutta kinni jäänud, või ka siis, kui aku sai tühjaks, rehv purunes, kütus sai otsa või läksid võtmed kaduma.

Tuleb appi ka saarele

Sageli tuleb ette ka juhtumeid, mis on toimunud raskesti ligipääsetavates kohtades. Kaskokindlustuse paketti kuuluv Autoabi teenus kehtib kõikidel avalikel teedel, sealhulgas väikesaartel.

Nii on esinenud olukordi, kus Autoabi on tõtanud appi ka Ruhnu saarel hätta jäänud kliendile, kellel purunes sõidu ajal ootamatult rehv. Kuna kliendil varuratast kaasas polnud, kontakteerus ta Ifi Autoabiga.

Koostööpartneri abiga sai If kliendi probleemile lahenduse terve rehvi näol.

Plaanid jäävad alles

Ühtlasi võib juhtuda, et automure korral ähvardavad seltskonna plaanid sootuks katki jääda. Kaskokindlustuse olemasolu korral seda muret pole: pukseerimise vajaduse korral viiakse sõiduk Autoabi poolt kliendi jaoks sobivasse kohta, ühtlasi organiseeritakse kuni 10 kaassõitja transport planeeritud sihtkohta.

Muide, sihtkoht ei pea olema sama mis pukseeritaval autol, mistõttu ei lähe plaanid lörri – nii saab seltskond oma retke jätkata ühte sihtkohta ning katkine auto vajadusel teise.
Seega ei pea kaskokindlustuse omanik muretsema: kaskokindlustuse olemasolul võib ebameeldiva üllatuse korral Autoabi teenusele loota.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.