If Kindlustuse blogi

Tasuta puksiirabi: millal ja miks see kasulik on?

Liiklusavarii korral loodame me kõik, et eelkõige ei saaks õnnetuses viga inimelud. Kuid suurematest vigastusest võiks pääseda ka ju sõiduvahend. Alati kahjuks nii ei lähe ning vahel tuleb ette olukordi, mil auto pole võimeline enam omal jõul edasi liikuma. 

Olgu põhjuseks suurem rikke mootoris, avariirežiimi läinud käigukast, kahju saanud elektri- või jahutussüsteem, katki läinud jõuülekande osa või mis tahes probleem – kui auto enam ise ei liigu, tuleb see töökotta toimetada puksiiri abil. 

Just sellisteks puhkudeks pakub If Kindlustus liikluskindlustuse sõlminud sõidu- ja pakiautodele õnnetuse korral vajadusel tasuta puksiirabi teenust. Sinna hulka kuuluvad ka veel mootorrattad ja mopeedid. 

Tasuta puksiirabi võimalus on loodud eelkõige neile, kelle autol puudub kaskokindlustus. Näiteks vanemale sõidukile kui 25 aastat, ei saa enam lihtsalt kaskot teha, mistõttu on tasuta puksiiriteenus väga kasulik neile.

Kui sõidukiga peaks juhtuma avarii, mille tagajärjel sellega enam edasi liikumine pole võimalik, pukseeritakse kahju saanud auto kliendi poolt valitud Ifi remondipartneri, soovitud asukohta (100 km ulatuses) või lähimasse avalikku parklasse.

Pukseerimisteenus kehtib ka Euroopa piires tasuta. Teenus kehtib üks kord iga kindlustusjuhtumi kohta. If Liikluskindlustuse koos tasuta puksiirabiga saab sõlmida siin.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.