Inbanki blogi

Need on kõige populaarsemad ja erilisemad autod, mida eelmisel aastal Inbanki abiga osteti

Foto: nakhon100, Wikipedia

Inbank pakub koostöös Eesti suurima automüügiportaaliga auto24.ee erinevaid tooteid autoostu finantseerimiseks.

Auto24 laen võimaldab osta kuni 15 000-euroseid sõidukeid ja auto24 liising on mõeldud 15 000-25 000-euroste sõidukite jaoks. Lisaks autodele saab soetada ka muid sõidukeid: mootorrattaid, hobisõidukeid, haagiseid jmt.

Soodsad tingimused, võimalus mitte teha sissemakset ja kaskokindlustuse kohustuse puudumine on need tooted muutunud väga populaarseks ning võimaldab saada päris head ülevaadet eestlaste eelistuste kohta. Möödunud aastal olid populaarsemad Inbanki toodete abili ostetud sõidukid järgnevad.

Autod hinnaga kuni 15 000 eurot

Auto24 laenu klientide seas olid kõige populaarsemad autod Audi A6, Volkswagen Passat ja Audi A4. Järgnesid Volvo XC90, BMW X5 ja Toyota Avensis.

Audi A6Foto: S 400 HYBRID, Wikipedia

Markidest olid auto24 laenu puhul kõige popimad Volkswagen, Audi ja BMW.

Autod hinnaga 15 001 kuni 25 000 eurot

Auto24 liisingu populaarseimad mudelid olid samuti Audi A6 ja Volkswagen Passat, aga kolmanda koha saavutas Audi Q7. Järgnesid Volvo XC60, Jeep Grand Cherokee ja BMW X6.

Markide arvestuses oli esikohal Audi, teiseks jäi BMW ja kolmandaks Mercedes-Benz. Esikuuikusse mahtusid veel Volvo, Volkswagen ja Toyota.

Erilised sõidukid

Kuna mõlemad tooted on oma paindlike tingimuste tõttu väga sobivad ka erilisemate ja hobiautode soetamiseks, siis toome mõned neist ka välja.

Audi RS4

Auto24 liisingu abil on üks autoentusiast ostnud Mazda MX-5 väikse sportauto, mis on oma kerguse ja mõõtmetega väga heade sõiduomadustega. Silma jäid ka veel Mercedes-Benz AMG CL63 ülivõimas luksuskupee, Audi RS4 universaalkerega sportauto ja ja 5,2-liitrise mootoriga Audi S6.

Just nende viimaste puhul on võimsuse tõttu väga oluline võimalus loobuda kaskokindlustuse kohustusest või kasutada natuke paremate tingimustega ja odavamat kaskokindlustust.

BMW M5-st kuni SsangYong Rodiuseni

Auto24 laenu puhul on nimekiri palju pikem ja kõnekam. Näiteks Alfa Romeo 159 mudelit, mis on väga ilusa disainiga ja eriline auto, ei saa tema vanuse tõttu tihti tavaliisingusse võtta. Auto24 laenuga on neid ostetud lausa 6 tükki.

Uue omaniku on leidnud üks BMW M5, ilmselt E39 keretüübiga. Samast klassist leiame ka Audi S8 ja Audi S4 mudelid (mõlemat lausa 4 tk), Mercedes-Benz ML63 AMG ja Jaguar XKR.

SsangYong RodiusFoto: Dennis Elzinga, Wikipedia

Seda, et inimesed ostavad ka hobiautosid, kinnitab ilmselgelt selline rariteet nagu Plymouth Fury, mille tootmine lõpetati juba 1970ndatel. Samuti Mercedes-Benz S 260 on auto, mille tootmisaastad olid 1980ndates.

Kahtlemata on eriline auto ka SsangYong Rodius, mille vastuoluline disain on interneti lemmik olnud juba aastaid.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.