Inbanki blogi

Päeva kuulutus: tahad vana Mini? Üks tuli just müüki

Fotod: Auto24.ee

“Kõik peaksid korra elus omama ühte vana Mini.” Umbes selline väide pärineb endise “Top Gear” saatejuhi James May suust. Ta võis küll silmas pidada Mini Cooperi versiooni, aga suhteliselt kindlalt pakub ka tavaline versioon rohkelt rõõmu. Eestis tuli just üks selline Mini 1000 müüki ja see on hetkel ainuke.

Auto on heas korras ja omapärast rohelist tooni. Omanik ütleb, et on auto enda jaoks taastanud ning lisaks on vahetatud ka erinevaid kuluosi. Kaasa saab originaalrooli ja veel erinevaid detaile.

Kui 46 hobujõudu võib esmapilgul tunduda ikka väga vähe, siis tuletame meelde, et auto kaalub kõigest 630 kg. Ülevaatus kehtib järgmise aasta augustini, seega saab kevade (või miks mitte ka talvel) kohe sõitma asuda.

Kuidas osta?

Kui kohe ei taha kõiki sääste ära kulutada, siis sellise erilise auto ostmiseks võib kasutada Inbanki autolaenu, millel on kolm olulist eelist:

  • puudub sissemaksu kohustus
  • kaskokindlustus on vabatahtlik
  • vanus ei ole takistuseks

Just need kohustused on tavaliselt suurimad takistused auto ostmisel. Kasko viib kuumakse tunduvalt suuremaks ja sissemaksuks lähevad kõik säästud.

Autolaen on finantsteenus. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Teenust osutab Inbank AS.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.