Inbanki blogi

Suverehve saab osta ka järelmaksuga ning ilma intressita

Rehvimustri sügavus peab olema suverehvidel vähemalt 1,6 millimeetrit, aga see on miinimum ja kindlasti mitte ideaalne. Paljud lükkavad uute suverehvide ostu edasi nii, et sõidavad talvel all olnud lamellrehvidega ka suvel.

See on halb idee. Talvine rehvisegu on mõeldud külmadele temperatuuridele ja suvel toimib väga halvasti. Samuti kuluvad lamellid soojal ajal palju kiiremini.

Kuna hetkel on kehtimas väga hea kampaania, siis tundub mõistlik ikkagi panustada korralike suverehvide ostmisele. Nimelt on Inbanki partnerite juures võimalik rehve osta 0% intressiga järelmaksuga.

Amserv

Amservist saad rehvide järelmaksu taotleda 0% intressiga ja 0 eurose lepingutasuga 10 kuuks. Vaata rohkem infot siit. Esindused asuvad suuremates linnades üle Eesti. Esinduste kontaktid leiad siit.

Autoesindus

Autoesindus pakub uusi rehve 0% intressiga ja 0 eurose lepingutasuga Jõhvis. Vaata rohkem infot siit ja esinduse kontakte siit.

Elke

Elke esindusest saad uued rehvid 10-kuulise järelmaksu perioodi korral kätte 0% intressi ja 0 eurose lepingutasuga. Rohkem infot leiad siit. Elke esindused asuvad Tallinnas, Rakveres, Narvas ja Kuressaares. Vaata esinduste täpseid asukohti siit.

Topauto

Topauto pakub rehve ilma sissemakse ja lepingutasuta ning 0% intressiga. Rohkem infot leiad siit. Topauto esindused asuvad suuremates linnades üle Eesti. Vaata esinduste kontakte siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.