Jaguari maailm

VIDEO: Jaguar F-Type SVR omanik tõestab kiirendusrajal, et ainult võimsusest ei piisa

Kiire ja võimas F-Type SVR näitab tagatulesid tänapäeva võimsaima muskelautole Dodge Challenger Hellcat Demon.

Jaguari kõige agressiivsem seeriatootmises olev F-Type sportkupee on Special Vehicle Operations osakonnast pärit SVR variant. 575-hobujõuline üleladimisega V8 suudab koostöös nelikveo ja 8-käigulise automaatkastiga kiirendada sõiduki sajanu vaid 3,8 sekundiga.

Hiljuti ilmunud videos, kus Jaguar sportkupee viidi Ameerika Ühendriikides Cecil County kiirendusrajale, oli vastaseks kõige ehedam Ameerika muskelauto. Dodge Challenger Hellcat Demon, millel kapoti all samuti ülelaadimisega V8, toodab igapäevaselt alati kasutust leidvad 808 hj.

Fakt on see, et Demon suudaks kiirendusrajal veel nobedamgi olla, kui oleks eraldi tellitud kiirendusrehvid, mootorituuning ja kvaliteetsem kütus. Sellegipoolest on “tagasihoidlikumate” näitajatega Demon paberi peal suur favoriit.

Videos on aga näha, kuidas kiiremad reaktsioonid juhi poolt ja alati kindla pidamisega Jaguari nelikvedu viivad F-Type SVRi eduka võiduni ülivõimsa muskelauto ees. Olgugi et võimsust on Dodge Demonil palju, peab seda kindlasti oskama ka kasutada.

Vaata videot kiirendusest siit:

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.