Land Roveri blogi

Kuulsas mägirestoranis avatakse James Bondi teemaline interaktiivne näitus, kus oma osa on ka autodel

Filmis Hoffler Klinik, päriselt restoran ice Q ja peagi ka Bondi-teemalise näituse asukoht.

Kes on näinud James Bondi filmi nimega “Spectre”, see mäletab Austria mägedes asunud kliinikut, mille juurest läks loomulikult lahti suurejooneline taplus ja tagaajamine.

See erilise disainiga hoone, tegelikult restoran nimega ice Q, asub Gaislachkogli mäel Söldenis ning on kõrgemal kui 3000 meetrit üle merepinna. 12. juulil avatakse seal James Bondi teemaline interaktiivne näitus “007 ELEMENTS”, kus külastajad saavad tutvuda James Bondi filmimaailma telgitagustega ning filmides kasutatud asjadega.

Spetsiaalselt disainitud teematubades on peamiselt keskendutud “Spectre” filmile, aga mitmed osad näitusest käsitlevad kogu 24-osalist filmiseeriat.

Kolmeaastase koostööprojekti osana on kaasatud ka Jaguar Land Rover kontsern. Näituse staaride hulka kuuluvad näiteks “Spectre” filmis näidatud Land Rover Defender ja Range Rover Sport SVR mudelid.

Samuti demonstreeritakse Jaguar I-Pace elektri- ning AI tehnoloogiaid. Elektrimootorit kasutati ideeautos Jaguar C-X75, mis tegi samas filmis väga efektse tagaajamisstseeni Roomas.

Jaguar Land Roveri firma autod on olnud Bondi filmides juba 1983. aastast alates, kui “Octopussy” nimelises filmis pääses Roger Moore tänu Range Rover Classic mudelile, mille roolis oli Biancat kehastanud Tina Hudson.

Näitus on sündinud Jaguar Land Rover, EON Productions ja Cable Car Companies Sölden koostöös.

Pileti hind näitusele on 22 eurot täiskasvanule, 17 noorele ja 12 lapsele. Kui tahta ka köisraudtee sõitu, siis on hinnad vastavalt 54, 49 ja 30 eurot. Rohkem infot on 007 ELEMENTS kodulehel.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.