Neste blogi

Apple Pay makselahendus lisati Neste tankimisäppi

Neste lisas Apple Pay makselahenduse oma tankimisäppi ning tegi selle kättesaadavaks Soomes, Eestis, Lätis ja Leedus. Äpi uuendus toimib, kui kasutaja on aktiveerinud Apple Pay oma iPhone telefonis.

“Lihtne maksmine on üks kõige tähtsamaid kasutajakogemuse argumente täna. Lisaks on olulisemad turvalised ja kontaktivabad teenused praeguse koroona-olukorra tõttu. Ühendades Apple Pay ja Neste äpi, on võimalik muuta mobiiliga maksmine autojuhtidele veelgi lihtsamaks. Nagu meie mobiilikasutajate uuringus 27 protsenti vastajatest ütles, on nad oluliselt sagedamini hakanud kasutama telefoni peamise maksemeetodina,” ütles Neste mobiilsete arenduste juht Soomes Dennis Stolt. Mainitud IRO Research Oy tarbijauuring “1000 soomlast” viidi läbi 22.–30. septembril 2020.

Apple Pay võimaldab maksta turvaliselt ning kasutada mis tahes krediit- ja deebetkaarte, mida kasutaja saab ise oma telefoni Apple Wallet’isse sisestada. Enne esimest makset tuleks veel uuendada või alla laadida Neste äpi kõige uuem versioon App Store’ist.

Neste äpi kasutajate arv neljakordistus

Mobiiliga maksmise populaarsus on tugevalt kasvanud Neste klientide hulgas kõikides riikides, kus Neste tegutseb. 2020. aastal neljakordistus Neste äpi kasutajate arv ja esmakordselt ületas äpiga tehtud maksete koguarv ühe miljoni piiri. 

“Meie mobiiliäpp on kättesaadav kõigis Balti riikides ning tänaseks moodustavad Eesti, Läti ja Leedu kliendid poole äpi kasutajatest. Kasutajaprofiililt on Neste äpp populaarne kõigis vanuserühmades. 2020. aastal kasvas naiste osakaal äpi kasutajate hulgas 20 protsendilt 30 protsendile. Ühtlasi toimib Neste äpp ka virtuaalse kliendikaardina mis on andnud meile võimaluse vähendada väljaantavate plastikkaartide hulka,” lisas Stolt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.