Neste blogi

Lisa kaardid Neste äppi ja teeni iga liitri pealt tankimisel soodustust ning Rimi raha

Foto: Neste.

Neste oli esimene tanklakett Eestis, kes hakkas autojuhtidele pakkuma võimalust tasuda kütuse ja teiste teenuste eest mobiilirakendusega. Kuid lisaks mugavale tankimisele saab äpiga siduda ka Neste soodustuskaardi ja Rimi kaardi, millega võidad iga tangitud liitri pealt.

Millist kasu kaartide lisamine pakub ja kuidas seda teha?

Kõige suurema soodustuse kütuseliitrilt annab Neste Maksekaardi ja Rimi kaardi kombinatsioon. Maksekaardi püsisoodustus on 2,5 senti liitrilt ning lisaks sellele koguneb su Rimi kontole 1 sent Rimi raha igalt liitrilt. 

Seega on võimalik igalt tangitud liitrilt võita koguni 3,5 senti. Mugavaim viis maksimaalse soodustuse saamiseks on mõlemad kaardid Neste äppi lisada. Sel moel ei pea sa soodustuse saamiseks makseautomaadi juurde minema ning sinna eraldi füüsilist kaarti sisestama.

Kaartide lisamiseks mine “HALDA KAARTE/KLIENDIKAARDID” ning vajuta “+” ikooni all paremas nurgas. Lisa mõlema sooduskaardi kaheksa viimast numbrit ja salvesta. Kindlasti veendu, et “Kliendikaart” all märgid lisatud lojaalsuskaardid peamisteks sooduskaartideks. Oma Rimi raha kasutamist saad jälgida lihtsalt Rimi kodulehelt, nende terminalis või Rimi äpis.

Kui mõlemad kaardid kenasti äppi lisatud, siis polegi vaja teha muud, kui telefoniga tankimist alustada. Kõikvõimalikud soodustused kehtivad juba automaatselt. 

Loe lähemalt siit, milliseid mugavusi Neste äpp veel pakub. 

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.