Neste blogi

Mugav ja keskkonnasäästlik: tangi kütust ning klaasipesuvedelikku ühes kohas korraga

Foto: Neste.

Millegipärast kipub auto klaasipesuvedelik otsas olema just siis, kui esiklaasist enam praktiliselt väljagi ei näe. Ükskõik, kui tugevasti kangi ka ei tõmbaks – vastu vaatavad ainult tühja pühkivad kojamehed. 

Aga miks mitte lüüa ühe hoobiga kaks kärbest: täita klaasipesuvedeliku paak alati samal ajal, kui parasjagu autole kütust tangid. See on muudetud tänu klaasipesutankuritele õige lihtsaks ja mugavaks autojuhi jaoks. 

Unusta plastikust kanistrid!

Klaasipesutankuri üheks suureks plussiks on see, et vedelikku saab tankida nii palju kui paaki mahub. Niisiis ka maksad täpselt nii palju, nagu sul vaja läheb. Plastnõu puhul jääb tihtipeale väike tilgake veel kanistri põhja, mis visatakse pagasiruumi seisma või isegi prügikasti.

Plastijäätmed on maailmas vägagi suur probleem, seega on tankurist aknapesuvedeliku ostmine ka oluliselt keskkonnasõbralikum.

Tankimine näeb välja nagu kütusegagi: pane klaasipesuvedeliku püstol otse paaki ning tangi vajalik kogus. Nii kütuse kui ka klaasipesuvedeliku eest saab tasuda Neste äpiga, muutes kogu protsessi veelgi mugavamaks ja lihtsamaks.

Mobiilirakendusega saad enne tankuri püstoli haaramist kõik vajalikud toimingud telefonis ära teha, nii et tanklas pole vaja kaua passida. Äpist saab maksta nii kütuse kui klaasipesuvedeliku eest. Nimekirja tanklatest leiad Neste äpist või SIIT!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.