Neste blogi

Neste jõudis maailma kõige jätkusuutlikumate ettevõtete edetabelisse juba 13. aastat järjest

Neste on Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeksis, kuhu valitakse oma valdkonna kõige jätkusuutlikumad ettevõtted, juba 13. aastat järjest.

Dow Jonesi indeks (DJSI) valis Neste taas nii maailma kui Euroopa DJSI nimekirja. Neste sai oma valdkonnas enim punkte materjalikasutuse, inimkapitali arendamise ja veega seotud riskide vähendamise osas.

„Oleme uhked, et kuulume Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeksisse. See kinnitab meie pikaajalisi kliimamuutustega võitlemise eesmärke ja toetab järjepidevat tööd, et aidata klientidel vähendada kasvuhoonegaaside heitkoguseid. Töötame selle nimel, et veelgi vähendada omaenda ja klientide süsinikujalajälge,“ kommenteeris tulemust Neste jätkusuutlikkuse, avalike suhete, kommunikatsiooni ja brändingu asepresident Simo Honkanen.

Ettevõtted valitakse Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeksitesse pikaajaliste tulemuste terviklikul hindamisel, mõõdetakse majanduslikke, keskkonna- ja sotsiaalseid näitajaid. Selle aasta ettevõtete hinnang põhineb 2018. aasta tulemustel. Indeksitesse võetakse igal aastal ainult tööstusvaldkondade juhtivad ettevõtted.

Neste 2018. aasta jätkusuutlikkuse raportit saab lugeda siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.