Neste blogi

Neste läks ajutiselt üle kuni 50-eurostele viipemaksetele

Eilsest alates tõstis Neste automaattanklates viipemakse limiidi 50 euroni. Muudatus kehtib kuni eriolukorra lõppemiseni.

“Soovitame kasutada kontaktivaba teenindust kõikjal, kus see on võimalik. See on oluline, et suudaksime võidelda koroonaviiruse leviku vastu,” ütles Neste Eesti tegevjuht Dennis Antamo.

Viipemaksega tasumine on üks enim levinud kontaktivaba maksmise võimalusi. Tarbijatel, kes seda kasutavad, tasub teada, et oma pangakaardile on võimalik viipemakse limiit ise kehtestada ning teatud tehingute arvu või maksete koondsumma ületamisel tuleb ostu eest tasumisel siiski ka PIN-kood sisestada.

Viipemaksega tasumisel võib pangati esineda teisigi erinevusi, sest kaardipõhiste makselimiitide ja viipemaksega mobiilirakenduste kasutamise tingimused on pankades erinevad.

Tanklates viiruse leviku takistamiseks on Neste võtnud tarvitusele täiendavaid meetmeid, puhastades ja desinfitseerides regulaarselt üldkasutatavaid pindu nagu näiteks PIN-klaviatuurid ja tankuripüstolid. Lisaks viipemaksele on Neste tanklates võimalik kasutada mobiilse maksmise võimalusi, sealhulgas Neste mobiiliäppi, kus kütuse eest tasumine on võimalik ilma autost väljumata.

Neste klienditeenindus töötab oma tavapärases rütmis, kuid teenindab ajutiselt oma kliente ainult telefoni 628 5555 või e-maili teel neste.klient@neste.com.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.