Neste blogi

Neste langetas pühadeks kütusehinda kõikides tanklates üle Eesti

Eilsest langetas Neste kõikide kütuste hindu 10 senti liitrilt. Soodsamat hinda pakutakse tanklates üle Eesti kuni 3. jaanuarini 2021.

Uued kütusehinnad Neste tanklates on järgmised: 

  • Bensiin 95 – 1,149 eurot
  • Bensiin 98 –  1,199 eurot
  • Diislikütus D – 0,979 eurot
  • Pro Diesel –  1,059 eurot

“Pakume oma klientidele jõuluperioodiks kvaliteetset kütust soodsama hinnaga. Neste talvised kütused sobivad miinuskraadidega kasutamiseks, on heade säilimisomadustega ja keskkonnasõbralikud. Neste Futura diislikütuse külmakindlus on kuni -32 kraadi ning Neste Pro Dieselil kuni -37 kraadi. Lisaks on Nestel olemas klaasipesuvedeliku tankurid, millest pakume klaasipesuvedelikku Neste City Voltera Pro külmakindlusega kuni -20 kraadi,” ütles Neste Eesti turundus- ja kommunikatsioonijuht Risto Sülluste.

Praegusel heitlikul talvel, kui temperatuurid on kord plussis, kord miinuspoolel, tasub sõiduki kütusepaak täis hoida. “Garaaž kaitseb autot talvel külma ja niiskuse eest, kuid mootori töökorras hoidmise nimel tasub jälgida, et suuremate miinuskraadidega oleks kütusepaak täidetud,” ütles Sülluste.

Soojas garaažis ja miinuskraadidega õues on temperatuuride vahed väga suured. Kiiresti külmast sooja ja vastupidi liikudes võib kütusepaagis olevast õhust tekkida kondensvett, mis kütusesse sattudes põhjustab probleeme mootoris.

“Kondensvett kütusepaagis on võimalik ära hoida sellega, et tankida paak täis. Kui hoida kütusetase poole peal, on kondensvee tekkimise võimalus temperatuuride kiirel vahetumisel tõenäoline. Pigem sõita talvel alati täispaagiga – see on mootori tervisele hea. Samuti tasub tankima minnes jälgida, et autole kogunenud lumi ja jää kütusepaaki ei pudeneks. Ka see on võimalus, kuidas vesi võib sattuda kütusesse ja põhjustada probleeme mootoris,” selgitas Sülluste.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.