Soodsad jaanisõidud: sel nädalal Nestes tankides saad korraliku soodustuse 

Jaaninädalal tasub autot tankida Nestes.Foto: Depositphotos

Jaanipäev tuleb ning rohkem autosõite ootab ees. Sellisel juhul tasub tankimiseks sõita Nestesse, sest seal ootab kõiki kliente korralik hinnasoodustus.

Vahemikus 18.06–25.06.2024 saad Nestest tankides -8 senti/liitri pealt. Soodustust on võimalik saada nii Neste eraisiku maksekaarti kasutades kui ka tavalise sooduskaardiga.

Veel rohkem säästad siis, kui kasutad maksekaardiga tankimisel ka Rimi kaarti. Nii saad lisaks soodsamale tankimisele kasvatada krediiti ka toidupoes. See tähendab, et kui kasutad Rimi kaarti, siis teenid igalt liitrilt ühe sendi Rimi raha, mida saad hiljem kaupluses kasutada. Nii on kogu võit lausa 9 senti. Küll aga pea meeles, et maksekaardi soodustust näed kuu koondarvel, mitte kviitungil.

Äpiga makstes tangid juunikuus eriti soodsalt

Kui aga tasud tankimise eest juunikuus äpiga, on sinu võit koguni 10 senti liitrilt. Allahindlust on eraklientidel võimalik kasutada kuni 30. juunini kõigis Neste Eesti tanklates. Soodustuse saamiseks tuleb vaid veenduda, et sinu telefoni on laaditud viimane mobiilirakenduse versioon ning soodustus ongi sinu. Kindlasti alusta makset enne, kui võtad tankurist püstoli.

Teine võimalus on määrata maksevahendiks oma igapäevane panga krediit- või deebetkaart ning 10-sendine soodustus rakendub automaatselt, mida näed ka kviitungil. Küll aga tasub meeles pidada, et soodustus ei kehti Citadele pangakaartidega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.