CUPRA jätkab laienemisstrateegiaga: ettevõte rajas Portugali entusiastidele pühendatud unikaalse garaaži

CUPRA uus Lissabonis paiknev City garaaž.Fotod: CUPRA.

CUPRA ajab oma mootorid seekord pöördesse Portugalis, kus avatakse peagi laienemisstrateegia alusel CUPRA City Garage nimeline maja. Avamine toimub CUPRA jaoks erilisel hetkel, kuna sel kuul tähistab Hispaania autotootja oma 4. aastapäeva.

Lissabonis paiknev unikaalne CUPRA garaaž on esindus, mis koosneb kahest eraldiseisvast alast: esimene korrus on mõeldud avalikele näitustele ning gastronoomia- ja elustiiliüritustele, keldrikorrusel asub aga multidistsiplinaarne ruum eraürituste ning ärikohtumiste korraldamiseks.

Seni on autotootja rajanud kokku viis garaaži: Méxicosse, Hamburgi, Müncheni, Milanosse ja nüüd ka Lissaboni. Lähitulevikus plaanib CUPRA avada garaažid ka Rotterdamis ja Sydneys.

SEATi ja CUPRA tegevjuhi Wayne Griffithsi sõnul oli neil juba kohe alguses visioon luua ebatavaline bränd, mis väljub autotööstusest ning CUPRA City garaažid on selle strateegia võtmeelemendid.

Kõik esialgsed ootused on ületatud

CUPRA on eraldiseisva brändina ilma teinud nüüdseks juba pea neli aastat, saavutades üha uusi müügirekordeid.

2021. aastal suutis ettevõte enda müüki tänu linnamaastur Formentorile kolmekordistada. Kui tunamullu müüs CUPRA 27 400 sõidukit, siis 2021. aastal väljus tehasest koguni 79 300 sõidukit (189,4% kasv). 41% CUPRA viimase 12 kuu müügist moodustasid elektri- ja hübriidsõidukid.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.