SEAT/CUPRA

CUPRA näitab elektriliste turismiautode võidusõidusarjas jätkuvalt häid tulemusi

Foto: CUPRA.

Möödunud nädalavahetusel toimus PURE ETCR elektriliste ringrajaautode võidusõiduseeria kolmas etapp, kus näitas klassi CUPRA-t esindav võidusõitja Mattias Ekström, kes suutis jälle võistluse poodiumil lõpetada.

Ekströmi senised esitlused on olnud kõik märkimisväärsed: MotorLand-Aragoni ringrajal (Hispaania) esimene koht, Vallelungas (Itaalia) kolmas koht ja nüüd Kopenhaagenis (Taani) lõpetas mees uuesti kolmandana. Pärast viimast etappi on CUPRA võidusõitja endiselt võistluse üldliider. 

Muuhulgas püstitas Rootsi võidusõitja ka nädalavahetuse kiireima aja, võites sellega parima ringi tiitli (TAG Heuer Best Ring Trophy). 

“Üldiselt olen rahul meie nädalavahetuse tulemusega: suutsime tulla poodiumile ja ühtlasi olime ka kiireim meeskond rajal,” rääkis PURE ETCR -i meistrivõistluste liider Ekström.

Samuti CUPRA meeskonda esindavad sõitjad – Jordi Gené, Mikel Azcona ja Dániel Nagy – lõpetasid võistluse vastavalt viiendana, kuuendana ning kümnendana. 

PURE ETCR võidusõidusari sellega muidugi ei lõppe ning naaseb juba 20.-22. augustil, kui võidusõitjad lähevad ajaloolisele Hungaroring (Ungari) ringrajale. Tegu on tänavuse hooaja neljanda ja ühtlasi ka eelviimase etapiga. Suur finaal leiab aset Lõuna -Koreas Inje Speediumi rajal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.