SEAT

2019. aasta esimene pool purustas Seati puhul mitmeid rekordeid

Foto: SEAT

On august ja SEAT on seega kokku võtnud oma esimese poolaasta müügitulemused. Selle aja jooksul õnnestus firmal näidata rekordilisi müügitulemusi, müües 369 500 autot. See on 7,8% rohkem, kui 2018. aasta esimesel poolaastal ja ühtlasi ka parim poolaasta tulemus.

Müügis tehti rekord ka juulis, mil üle maailma said uued autod 55200 omanikku. Kui võrrelda aasta varemat seisu, siis oli 2019 aasta juuli 4,7% edukam, kui 2018. aasta heinakuu.

Kui rääkida aga Cupra seeria autodest, siis nende müük on aasta jooksul veelgi enam edenenud. Selle aasta jaanuarist juulini said oma Cuprad kätte 15 100 inimest. See on 70,9% rohkem, kui eelmisel aastal.

Kui panna autode müük aga kaardile, särab seal kõige eredamalt Saksamaa, kus müüdi käesoleva aasta esimeses pooles 82 300 autot. See on 15,2% edukam eelmisest aastast. Saksamaale järgnevad müügiedukuses aga Itaalia ja Prantsusmaa.

Hea müük tõi kaasa ka suurepärased finantstulemused. Firma ärikasum kasvas 1,9%, ulatudes rekordilise 216 miljoni euroni. Lisaks kasvas Seati käive 8,3%, 6,26 miljardi euroni.

SEAT. See on täpne saksa kvaliteet ja kirglik hispaania disain. Aitame Sul SEATi kohta rohkem teada saada.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.