SEAT

CUPRA avas Mehhikos oma uudse esinduskaupluse

Cupra ajab oma mootorid seekord pöördesse Mehhikos, kuhu rajatakse laienemisstrateegia alusel kuus esindust ning unikaalne Cupra Garage nimeline maja: Mexico City’sse rajatud lipulaevpood on pühendatud täielikult entusiastidele. Mehhiko puhul on tegu CUPRA jaoks võtmeturuga, sest iga kolmas seal müüdud SEAT Leon kannab CUPRA märki. Seega on tegu loogilise sammuga brändi seal laiendada.

CUPRA garaaž on 300 ruutmeetrine esinduspood, mis on disainitud firma unikaalsust, täpsust ning võimekust väärtustavaid põhimõtteid arvestades. Avatud planeeringuga kauplus suudab rahvale demonstreerida kuni kuute sõidukit, mida tutvustavad 4 Cupra meistrit.

Esimene Cupra Garaaž rajati linna Colonia Roma linnaosasse, mis on tuntud just oma eksklusiivsuse poolest. Lisaks näituseruumile saavad kliendid väisata digitaalkogemuste ala, kus neil on võimalik oma tulevast autot arvutites konfigureerida. Sellele järgneb võidusõiduala, kus saab näha kuulsaid Cupra TCR võidusõiduautosid ning osta aksessuaare.

Huvilised saavad siseneda ka tipptasemel virtuaalreaalsusesse, et lähemalt tutvuda futuristlike CUPRA Formentori ning Tavascan kontsseptautodega..

Cupra on eraldiseisva brändina ilma teinud nüüdseks veidi üle pooleteise aasta, saavutades igakuiselt uued müügirekordid. Mullu oktoobris müüdi ülemaailmselt üle 20,600 auto, mida on ligi 80% rohkem kui eelmisel aastal.

SEAT. See on täpne saksa kvaliteet ja kirglik hispaania disain. Aitame Sul SEATi kohta rohkem teada saada.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.